Oferta reklamowa dla firm oferujących programy nauka i praca

Przedstawiamy Państwu ofertę reklamy na naszej liście organizatorów wyjazdów nauka i praca za granicą na stronie Serwisu Edukacyjnego JEZYKI.NET.PL, działającego pod patronatem i we współpracy z firmą Study Travel. Serwis w obecnej formie istnieje od kwietnia 2004 roku i miesięcznie odwiedzany jest średnio przez ok. 4000 użytkowników internetu.

Przygotowaliśmy dla Państwa kilka wariantów reklamy w naszym Serwisie. Oto nasza oferta i propozycja dla Państwa:

wpis podstawowy bezplatny (obejmuje nazwę biura, siedziby i przedstawicielstwa oraz rodzaje programów)

wpis aktywny (obejmuje nazwę biura + link do strony, rodzaje programów oraz telefon kontaktowy)

wpis aktywny rozszerzony ( obejmuje nazwę biura + link do strony, logo, krótki opis firmy w postaci podstrony, rodzaje programów oraz telefon kontaktowy, pierwsza pozycja na początku strony wg alfabetu)

wpis aktywny rozszerzony plus baner (obejmuje nazwę biura + link do strony, logo, krótki opis firmy w postaci podstrony, rodzaje programów oraz telefon kontaktowy, pierwsza pozycja na początku strony wg alfabetu, dodatkowo baner rotacyjnie na pierwszej stronie).

UWAGA PROMOCJA! Obecnie prowadząc działania popularyzacyjne Serwisu, ogłaszamy promocje w ramach której zamieszczamy bezpłatnie Państwa wpisy jako wipsy aktywne rozszerzone! Promocyjne zamieszczenie wpisu trwa 6 miesiący. Po upływie tego czasu, zwrócimy się z prośba o wykupienie jednej z płatnych usług na Liście Organizatorów. Jeżeli nie zechcą Państwo skorzystać z naszej oferty, to wpis zostanie zredukowany do wpisu podstawowego.

Cennik poszczególnych wariantów

Rodzaj wpisu
Cena za rok
wpis podstawowy
bezpłatny
wpis aktywny
50 PLN netto
wpis aktywny rozszerzony
100 PLN netto
wpis aktywny rozszerzony plus baner
150 PLN netto


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zamawianie wpisów na naszej liście!
Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Inną możliwością uaktywnienia wpisu (wpis aktywny) jest zamieszczenie jednego z naszych bannerów na swojej stronie. W zamian za to my uaktywnimy wpis lub dodamy wpis aktywny wg nadesłanychdanych. Szczegóły mozna znaleźć tu: